Haber

Durgunsu Kano Türkiye Kupası yarışları sona erdi

Türkiye Kano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Kupası yarışları üçüncü gününde tamamlandı.

Odunpazarı ilçesi Mamuca mevkiindeki Sarısungur Göleti’nde düzenlenen yarışlara 29 kadrodan 283 sporcu katıldı.

Ali Kemal Sarar (Bozova Gençlik ve Spor Kulübü) Genç Erkekler K1 200 metre kategorisinde SporKulüp), büyükler ve 23 yaş altı erkekler 200 metrede K1 Serkan Kakkaç (Köyceğiz Spor Kulübü), büyükler ve 23 yaş altı bayanlar 200 metrede K1 Buse Bursalı (Rize Gençlik ve Spor Kulübü), genç erkekler 200 metrede K2 Naci Oğuzhan Baydemir ve Ergün Vatan Baydemir çifti (Şişecam Spor Kulübü), yetişkinler ve 23 yaş altı erkekler, Mehmet Ali Duman (Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü) C1 200 metrede birinci oldu.

Büyükler ve bayanlar 23 yaş altı Müge Kaya (Olimpiyat Umutları Spor Kulübü) C1 200 metrede, yetişkinler ve erkekler 23 yaş altı K2 çifti Mustafa Özmen ve Fahri Ayvaz 200 metre (Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü), yıldız erkekler K1 200 metre Hasan Saraç ( Şişecam Spor Kulübü), yıldız bayanlar K1 200 metre, Özge Nas Yıldız (Rize Gençlik ve Spor Kulübü), yetişkinler ve 23 yaş altı bayanlar K2 200 metre, Selin Sevin ve Tuana Deniz çifti birinci oldu.

Genç kızlar K1 200 metrede Evrim Bostancı (Gündoğdu Su Sporları Kulübü), genç kızlar C1 200 metrede Sıdıka Miray Aslan (Bozova Gençlik ve Spor Kulübü), 200 metrede Evrim Bostancı ve İrem Hanoğlu (Gündoğdu Su Sporları Kulübü) genç kızlar K2 200 metre C1 200 metre Ömer Kantar (Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü), yıldız bayanlar K2 200 metre Özge Nas Yıldız ve Işılsu Karvan (Rize Gençlik ve Spor Kulübü), küçük kızlar K1 200 metre Ilgın Ekşioğlu (Sarıçam Belediye Spor Kulübü) , küçük kızlardan K1 200 İrem Sultan Kıranşan (Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü) 200 metre kategorisinde birinci, yıldız erkekler K2’de (Çeşamba Belediyesi Spor Kulübü) 200 metrede Berkay İnceci ve Berkay Soycan çifti ve Ali İhsan Albayrak (Gündoğdu Su) Spor Kulübü) küçük erkekler K1 200 metre kategorisinde birinci oldu.

Kupa sıralamasında büyük erkeklerde Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, büyüklerde Rize Gençlik ve Spor Kulübü, küçük erkeklerde Şişecam Spor Kulübü, genç kızlarda Gündoğdu Su Sporları Kulübü, yıldız erkeklerde Çarşamba Belediye Spor Kulübü, Rize Gençlik ve Spor Yıldız kızlar kulübü, küçük erkekler için Çarşamba. Küçük kızlarda Belediye Spor Kulübü ve Sarıçam Belediye Spor Kulübü Derneği birincilik ödüllerini kazandı.

Yarışların ardından dereceye giren kadrolar ve sporcular madalya ve kupalarını düzenlenen törenle aldı.

babadagajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
jojobet
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
istanbul escort